Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available

«کانون آگهی و تبلیغاتی امیدرسانه»
در سال 1395 توسط جمعی از متخصصین با هدف
طراحی و پیاده سازی نسل نوین رسانه های تبلیغاتی تحت عنوان
دیجیتال ساینیج آغاز به کار نمود.

Slider

«کانون آگهی و تبلیغاتی امیدرسانه» با بررسی میدانی دیجیتال ساینج در این کشورها و برگزاری جلسات متعدد با بزرگان این صنعت همانند: YCD ,Scala ,Omnivex, Deneva و… زمینه را برای راه اندازی این تکنولوژی در کشور ایران فراهم نموده و با کسب مجوزهای لازم از مراجع ذی ربط (وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی) در حال حاضر بسته های کاربردی منحصر به فردی را برای هر مجموعه با توجه به بررسی نقاط نیاز در هر حوزه طراحی و پیاده سازی نموده است.
«کانون آگهی و تبلیغاتی امید رسانه» با بررسی نقاط کلیدی مکان مورد نظر شما اقدام به نصب صفحه‌های نمایش متناسب با فضا در بهترین نقاط ممکن می‌نماید تا محصولات و خدمات شما به بهترین شکل ممکن به مخاطبین نمایش داده‌ شود. شما باید بتوانید به راحتی محصولات و خدمات خاص خود را به مخاطبین خود نشان دهید زیرا محتوای تبلیغاتی بهترین روش برای رساندن پیامِ هدف شما به مخاطبینتان است. در نظر داشته باشید امکان تغییر محتوای مورد نظر شما در سریع ترین زمان ممکن فراهم شده است.

گواهینامه دیجیتال ساینیج

Image is not available

به نمایشگر های هوشمندی گفته می شود که توانایی مدیریت آنلاین محتوای تبلیغاتی را دارا می باشد. دانش دیجیتال ساینیج به عنوان جدیدترین تکنولوژی تبلیغاتی در سراسر دنیا محسوب می شود و در حال حاضر در کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا ، آلمان، ژاپن، فرانسه و ... به عنوان یک رسانه جددید و کارآمد در حال استفاده می باشد.

دیجیتال ساینیج
Slider

تماس با ما

هر سوال / پیشنهاد یا انتقادی دارید در صفحه تماس با ما می‌توانید از ما بپرسید

محصولات

محصولات امید رسانه را در صفحه محصولات دنبال کنید

خدمات

امید رسانه علاوه بر تولید و عرصه دیجیتال ساینیج خدمات مختلفی را ارائه می دهد