کاربرد های دیجیتال ساینیج در رستوران ها

کاربرد های دیجیتال ساینیج در رستوران ها 

از مجموعه کاربرد های دیجیتال ساینیج در کسب و کار و صنایع مختلف: بخش دوم

 

در بخش دوم مجموعه مقاله های کاربرد های دیجیتال ساینیج به کاربرد های دیجیتال ساینیج در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی می پردازیم، با امید رسانه همراه باشید:

۱- فروشگاه­های مواد خوراکی

فروشگاه­های مواد خوراکی شامل سوپر مارکت ها و خوار و بار فروشی‌های کوچک هم می‌شوند . این فروشگاه­ها هر کدام اندازه و شکل متفاوتی دارند و از دید دیجیتال ساینیج و محتوا هر کدام آنها رهیافت متفاوتی دارند.

در بعضی مواقع تنها یک نمایشگر که از سقف آویزان شده است و محصول روز را نمایش می­دهد کافی است.

در مواقع دیگر لازم است دیجیتال ساینیج آگاهی دهنده باشد و در مورد محصولات و خدمات آگاهی ایجاد کند . مثل نمونه­ های دیجیتال ساینیج در داروخانه­ ها .

شاید در هیچ صنف دیگری اینقدر تنوع در محتوا و سخت افزار نیاز نباشد.

 

۲- رستوران ­ها و سالن ­های غذاخوری

 

امروزه گروه های جدید غذایی در حال ظهور هستند تا خواسته های مشتریان که کیفیت بالا و خدمات سریع است را برآورده کنند . متصدیان رستوران ها به دنبال راه‌هایی هستند که زمان‌های انتظار را کاهش و فروش خود را افزایش دهند که استفاده از کاربرد های دیجیتال ساینیج در رستوران ها باعث افزایش بهره وری و سهولت کار می شود.

 

منو­بوردهای الکترونیکی

 

منوبوردهای دیجیتال به شما این توانایی را می‌دهند که منوها ، آیتم‌های ویژه و حتی قیمت‌های محصولات خود را در طول روز تغییر دهید تا با خواسته های مشتریانتان همخوانی داشته باشند . شما همچنین میتوانید با یک تغییر کوچک در محتوای منوبوردها ، اطلاعاتی در رابطه با محصولات حساس به تغییر آب و هوا بدهید و یا حتی برای محصولات و رویدادهای خود تبلیغ کنید.

 

شبکه های خصوصی

 

رستورانهای بزرگ به منظور خرسندی و رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریانشان در حال تغییر دادن فروشگاههای خود با تهیه صندلی‌های بهتر ، نورپردازی بهتر ، یا حتی نمایشگرهای جدید هستند. یکی از مهم ترین کاربرد های دیجیتال ساینیج این است که با ایجاد اندکی تغییر در این نمایشگرها می توان آنها را به شبکه های اختصاصی فروشگاه تبدیل کرد. این کار به ما این امکان را می‌دهد که پیام های خود را در کنار برنامه های زنده ی تلویزیونی نمایش دهیم ، یا حتی پیام‌های بازرگانی دلخواه خود را جایگزین تبلیغات تلویزیونی کنید.

 

کیوسک­‌های سلف سرویس سفارش غذا

 

امروزه مشتریان با استفاده از کیوسک­های لمسی در فروشگاه‌های مختلف خو گرفته اند. به همین دلیل رستوران‌ها نیز در حال راه اندازی این سیستم برای سفارش غذا و نوشیدنی‌ها هستند. مشتریان می‌توانند از این کیوسک‌ها برای سفارش غذا و پرداخت هزینه‌های آن استفاده کنند و سپس به محل غذاخوری رفته و غذای خود را دریافت کنند.


ترجمه و تحقیق: تیم تحقیق و توسعه امید رسانهیک پاسخ به “کاربرد های دیجیتال ساینیج در رستوران ها”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *