کاربرد های دیجیتال ساینیج در هتل ها

کاربرد های دیجیتال ساینیج در هتل ها

از مجموعه کاربرد های دیجیتال ساینیج در کسب و کار و صنایع مختلف: بخش سوم

کاربرد های دیجیتال ساینیج در هتل ها بسیار فراوان و متنوع است. همانطور که می دانید هتل‌ها همواره با افرادی سر و کار دارند که به اطلاعات زیادی نیاز دارند تا در محیط نا آشنای اطراف خود هدایت شوند. آن‌ها خدمات شخصی‌سازی شده می‌خواهند. لازم است وقتی وارد می‌شوند به آنها خوشامد گویی شود. تخصص دیجیتال ساینیج مطلع سازی میهمان‌هاست و به شما این توانایی را می‌دهد که به افرادی که وارد هتل می‌شوند، خوشامدگویی کنید و محتوای خاص و سفارشی نمایش دهید. 

 

برای رستوران‌ها و سالن‌های خود تبلیغ کنید

 

می‌توانید از دیجیتال ساینیج در نقاط استراتژیک اطراف هتل استفاده کنید تا برای رستوران‌های هتل تبلیغ کنید . آیتم های ویژه در منو را نمایش دهید و این مکان ها را جاهای مناسبی برای وقت گذرانی معرفی کنید . شما می‌توانید این نمایشگرها را به گونه‌ای تنظیم کنید که در طول روز محتوای خود را به روز کنند .

 

میهمانان خود را از فعالیت‌های هتل مطلع کنید

 

خدمات هتل از جمله سانس‌های استخرها ، باشگاه ها ، اطلاعات دسترسی به اینترنت و …

این کار نه تنها باعث راحتی میهمانان می‌شود بلکه تماس‌های میهمانان با کارمندان قسمت اطلاعات هتل را نیز کمتر می‌کند .

 

میهمانان خود را از دنیای خارج از هتل مطلع سازید

امروزه ما بیش از گذشته با جهان خارج در ارتباط هستیم . دیجیتال ساینیج می‌تواند اخبار و وضعیت هوا را به‌صورت زنده در معرض نمایش قرار دهد . شما می‌توانید این تصاویر را قطع کرده و فوراً اطلاعات مورد نظر خود ، مثل اخبار فوری یا تغییرات شرایط سفر را مخابره کنید .

 

برای گروه‌های خاص و همچنین در رویدادهای خاص محتوای سفارشی بسازید

 

اکثر افراد شناخته شدن را دوست دارند و این شناخته شدن می‌تواند با یک خوشامدگویی گرم در لابی ها و مکان‌های خاص شروع شود . شما میتوانید یک قدم دیگر برداشته و محتوا را مطابق با نیازهای آن‌ها بسازید و یا حتی آن‌ها را به جلسات و فعالیت‌های خاص دیگر در آن مجموعه راهنمایی کنید .

 

تبلیغات بفروشید

 

یکی دیگر از کاربرد های دیجیتال ساینیج در هتل ها این است که شما می‌توانید با نمایش تبلیغات برای فروشندگان خود در هتل و یا موزه ها و دیگر مجموعه های تجاری داخل هتل ، برای خود درآمد ایجاد کنید.

 

محتوای خود را در جاهایی فراتر از لابی نشان دهید

 

محتوایی که در جاهای معمولی مثل لابی ها نمایش داده میشود ، در بخش مربوط به میهمانان ها هم میتواند نمایش داده شود . با این کار شما میتوانید اطمینان حاصل کنید که علاوه بر اینکه میهمانان محتوای شما را می‌بینند ، درآمد تبلیغ‌کنندگان هم بیشتر می‌شود . با بکارگیری سیستم مناسب ، شما می‌توانید محتوایی مخصوص گروه خاصی از میهمانان را برای آنان به نمایش بگذارید برای مثال اطلاعات نمایشگاهی را به شرکت کنندگان آن نمایشگاه بدهید.


 
ترجمه و تحقیق: تیم تحقیق و توسعه امید رسانه

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *